Liposukce, kavitace v Opavě

Máte nadbytek podkožního tuku? Nelíbí se vám vaše neforemná postava? Pokud se chcete tukových zásob zbavit co nejrychleji, zvolte liposukci nebo kavitaci. Obě metody vám umožní zhubnout během krátké doby.

Liposukce Opava

Určitě znáte pojem liposukce. Jde o odsátí přebytečného podkožního tuku z problémových partií, nejčastěji ze stehen, zadečku, břicha a boků. Liposukce je typ operačního zákroku a i když ji můžeme zařadit mezi ty méně náročné, přesto je nutné na tento fakt nezapomínat a mít na vědomí, že při každém operačním zákroku mohou nastat určité komplikace.

Jak se provádí liposukce?

Při liposukci se tuková tkáň odsává kovovou kanylou malého průměru, která je pomocí hadičky napojená na odsávací přístroj, jenž vyvíjí podtlak. Kanyla se zavede pod kůži a podkožní tuk je tak postupně odsáván. Díky tomu se výrazně ztečí tuková vrstva. Během následného procesu hojení se kůže v místě zákroku postupně smršťuje, díky čemuž bude brzy ošetřená oblast vypadat mnohem štíhleji a krásně se vytvaruje.

Protože liposukce je operačním zákrokem, je nutné ji provádět v celkové nebo místní anestézii. Po liposukci vždy zůstane drobná jizvička v místě, kudy kanila pronikla do podkoží a možná i další malé jizvičky vznikající na kůži při odsávání tuku. Pokud toužíte zhubnout, avšak nechcete podstupovat operační zákrok nebo se bojíte následných jizviček či možných komplikací, ptejte se po kavitaci.

Co je to kavitace a jak funguje?

Kavitace je moderní metoda odstraňování podkožního tuku, při níž se však neprovádí žádná operace – vaše kůže tak není nijak narušena a nevznikají žádné jizvičky. Podkožní tuk je při kavitaci odbouráván ultrazvukem a zároveň má tato metoda pozitivní vliv na zmírnění celulitidy. Díky tomu, že kavitace není operací, je zcela bezbolestná, rychlá, nevyžaduje umrtvení ani žádný pooperační klid a následné hojení. Nadbytečný tuk je narušen ultrazvukem, poté se uvolní a je přirozeně zpracován tělesným metabolismem. Kavitaci je možné použít na kteroukoliv část těla.

Co je výhodnější – liposukce nebo kavitace?

Kavitace má ve srovnání s liposukcí výhodu neinvazivnosti a navíc také zmírňuje celulitidu. Není narušena vaše kůže, nevznikají žádné jizvy a po zákroku vás nic nebolí. Nemusíte čekat na plné zhojení ošetřené partie a můžete okamžitě vykonávat všechny činnosti včetně sportu. Na druhou stranu po kavitaci je určité riziko, že vaše játra budou přívalem ultrazvukem uvolněných tukových buněk přetížena. Kavitace také není tak účinná jako liposukce. Zatímco liposukci stačí pro každou partii provést pouze jednou, kavitaci je pro stejně efektivní účinek vhodné opakovat. Každá metoda má tedy své pro i proti a je jen na vás, které z nich dáte přednost.

Ať si však vyberete kteroukoliv metodu, vždy mějte na paměti, že pokud po zákroku nezměníte svůj životní styl, ztracené kilogramy tuku se po nějaké době stejně vrátí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20393 (magazinopava.cz#10)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat