BOZP Opava - školení a dokumentace

Podnikáte a potřebujete zajistit všechny náležitosti ohledně bezpečnosti práce a požární ochrany? Není třeba se trápit se všemi papíry a povinnostmi sám. Povolejte si na pomoc profesionály.

ENERGOM Projekty, a.s. – veškeré služby ohledně BOZP a PO Opava

Hledáte firmu, která pro Vaše podnikání zařídí vše okolo BOZP, PO a rovněž revize elektrických přístrojů? Pak kontaktujte profesionály z ENERGOM Projekty, a.s – zorganizují pro Vaši firmu školení, povedou dokumentaci, vypracují potřebné směrnice a plány, zařídí revize elektrických přístrojů, zastoupí Vás při jednání se státními orgány atp. A Vy se díky tomu budete moci věnovat jen svému podniku nebo si užívat zaslouženého volna. Více informací na internetových stránkách http://www.energom.cz/.«« Vedení dokumentace a školení BOZP a PO v Opavě Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20400 (magazinopava.cz#40)