Moderní kuchyňské linky na míru - Opava

Nábytek na míru je kvalitní, praktický, účelný i krásný. Zvolíte si takové řešení, které se Vám nejvíce líbí a nejlépe Vám vyhovuje. Můžete si vybírat, jak z prostorových řešení, tak z množství materiálů i barevných provedení.

Budete si pořizovat novou kuchyňskou linku? A přemýšleli jste nad řešením kuchyně na míru?

Kuchyňská linka na míru Opava

Nechat si vyrobit kuchyňskou linku na míru je důležité, pokud chcete, aby linka do vaší kuchyně pasovala jako ulitá. Kuchyňské linky vyráběné hromadně málokdy do určených prostor pasují přesně a pokud ano, přesto vznikají problémy s mezerami mezi linkou a sporákem nebo lednicí, myčkou apod. V případě linky na míru je však prostor využit dokonale. Nikde nezbude ani kousek nevyužitého místa a mezery mezi linkou a spotřebiči jsou důmyslně zakryty, takže se již nikdy nestane, že by vám do nich padaly kousky jídla či příbory nebo zatékala voda.

Pokud máte kuchyni v atypickém prostoru, pak je kuchyňská linka na míru asi jediným možným řešením. Nejrůznější výstupky nebo výklenky ve zdi, příliš malé kuchyně, nevhodně umístěné dveře nebo nepravidelné úhly v rozích místnosti či šikminy střechy v podkroví anebo střešní trámy v podkroví – to jsou překážky, kvůli kterým může být velký problém na vybrané místo umístit standardní kuchyňskou linku. Kuchyně na míru si však s takovýmito překážkami hravě poradí a snadno se přizpůsobí všem prostorám.

Výška kuchyňské linky

Při řešení kuchyňské linky na míru se dbá také nato, aby se přizpůsobila tělesné výšce toho, kdo na ní bude nejčastěji pracovat. Správná výška pracovní desky zamezí bolesti zad, protože se nebudete muset hrbit. Horní skříňky umístěné v dostupné výšce zase umožní jejich bezproblémový přístup i méně vysokým uživatelům.

Řešení kuchyňské linky Opava

Ty tam jsou doby, kdy byla každá kuchyňská linka navržena jako rovná řada. Designérská řešení dneška jsou mnohem nápaditější, a tak není žádný problém požadovat kuchyňskou linku, která bude ve tvaru L neb U, anebo bude mít oddělený ostrůvek sloužící jako barový pultík. Tato řešení jsou samozřejmě vhodná jen tam, kde je na ně dostatek místa. Ale ani jednoduchá rovná kuchyňská linka v menší kuchyni nemusí být nijak nudná.

Moderní a odolné  materiály, praktická, účelná a prostorově úsporná řešení, preciznost, kvalita provedení i nápaditost, to jsou rysy moderních kuchyňských linek na míru. Designér vám vytvoří návrh dle vašich požadavků, přičemž můžete volit nejen různé tvary kuchyňské linky, ale také materiály a barvy, vše dle vašeho vkusu. Návrh a jeho různé varianty jsou vytvořeny v počítačovém programu ve 3D zobrazení na počítači, takže se budete ještě před realizací projektu moci rozhodnout, která varianta se vám líbí a zda je potřeba něco předělat či řešit jinak. Nakonec budete určitě spokojeni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20403 (magazinopava.cz#12)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat