Truhlářské práce v Opavě

Chcete mít na zahradě pergolu? Nebo toužíte po romantickém zahradním altánu? Pokud máte auto, ale chybí vám garáž, pak by bylo moudré uvažovat také o praktickém otevřeném garážovém stání.

Truhlářské a zednické práce Opava

Truhlář dokáže ze dřeva vyrobit téměř jakoukoliv konstrukci. Některé se uplatní na zahradě, jiné doma.

Dřevěné zahradní stavby – pergola, přístřešek, zahradní domek

Trávit volný čas na zahradě je skvělé. Můžete v klidu odpočívat nebo se bavit se svou rodinu či s přáteli. Pokud si na zahradě chcete vybudovat posezení, je důležité aby bylo kvalitně zastřešené. Jedině to zajistí, že budete chránění před deštěm ale také před prudkým sluncem, vhodné clony z popínavých nebo jiných rostlin zase zmírní dorážející vítr. Jako ideální se k tomuto účelu jeví pergola. Pergola se obvykle staví hned při domovní zdi u zadního vchodu do domu, aby byla snadno přístupná a nemuseli jste obcházet celý dům pokaždé, když budete něco potřebovat. Pokud zadní vchod chybí, obvykle je možné ho vybudovat vybouráním jednoho z oken. Sice to znamená práci a výdaje navíc, ale bude to stát za to. V letních měsících tak vlastně získáte místnost navíc. Na pergole se dá i grilovat, v teplém období roku tam můžete i snídat, obědvat či večeřet, setkávat se s rodinou či známými nebo prostě jen odpočívat.

Mezi další praktické zahradní stavby, které lze postavit ze dřeva, patří zahradní domek. V něm schováte veškeré nářadí a zahradní techniku, takže budete mít vše kdykoliv po ruce.

Otevřené garážové stání pro automobil

Pokud nemáte garáž anebo ji využíváte místo sklepa, takže v ní ani nezbývá místo na auto, pak se vám bude určitě hodit praktické otevřené garážové stání. Jde o jednoduchý, praktický ale přesto stabilní přístřešek na čtyřech dřevěných trámech, které nesou zastřešení obvykle pokryté lehkou střešní krytinou z kanadských šindelů. Otevřené garážové stání chrání auto před prudkým sluncem, deštěm, sněhem případně kroupami. A pokud už ho v budoucnu nebudete potřebovat, dá se velice jednoduše demontovat.

Zahradní nábytek Opava

Pokud chcete trávit čas na zahradě, bez pořádného zahradního nábytku se neobejdete. Truhlář vám vyrobí nábytek na míru přesně dle vašeho přání a zadání a ošetří jej tak, aby odolával povětrnostním vlivům.

Trámy a krovy, dřevěné stropy a střechy, dřevěná schodiště

Truhlářské práce jsou nezbytné také při stavbě nebo rekonstrukci tradičních rodinných domků. Truhlář si poradí s trámy, krovy i stropy nebo s dřevěným schodištěm a také s potřebným ošetřením dřeva proti dřevokazným chorobám a škůdcům.

Zednické práce na Opavsku

Budete rekonstruovat dům či byt nebo koupelnu? Pak se bez zednických prací neobejdete. Stavba příček, omítání, obezdění vany, obkladačské práce, to vše je pro zkušeného zedníka hračka, tak nač se trápit sám a riskovat, že výsledek nakonec nebude stát za nic. Pokud sami nemáte dostatek zkušeností a chcete, aby bylo vše odvedeno kvalitně, raději svěřte práci vyučenému zedníkovi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20418 (magazinopava.cz#17)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat