Pořádání oslav i večírků v Opavě

Chcete uspořádat pro někoho z rodiny nebo pro kamaráda večírek? Pak máte několik možností – můžete zvolit oslavu doma, kterou buď zařídíte sami, anebo ji přenecháte profesionálům. Další možností je večírek v nějakém podniku.

Pořádání oslav v Opavě a okolí

Každý z nás občas něco slaví. Jde o různé příležitosti, kterými jsou nejčastěji narozeniny, výročí svatby, svátek, rozlučka se svobodou, odchod do důchodu nebo naopak povýšení v práci či jiný významný úspěch apod. Pokud chcete někomu z rodiny nebo dobrému příteli anebo třeba svým dětem uspořádat oslavu, už víte, kde ji realizujete a kdo vám s tím pomůže?

meloun

Pořádání oslav i večírků v Opavě a okolí

Pokud chcete využít služeb cateringové společnosti obraťte se na společnost Hospoda U Mostu & Catering. V této cateringové společnosti se Vám i Vašim nápadům budou věnovat odborníci. Hospoda U Mostu & Catering se specializuje na rozvážku a rozvoz obědů firmám, seniorům, obědy pro důchodce, přípravu rodinných oslav, firemní oslavy, večírky, pohřební hostiny, svatby, promoce, rauty, přípravu slavnostních tabulí, zajištění květinové výzdoby a další jiné akce. Společnost Vám nabízí perfektní obsluhu, výběr vhodných míst a řešení doplňků.

Na stránkách společnosti se můžete podívat na fotografie z realizovaných rautů a večerů.

Telefonní kontakt:** +420 775 399 229**

Emailové spojení: SarkaSendlerova@seznam.cz
Více informací o Pořádání oslav i večírků v Opavě naleznete zde: www.hospodaumostu.cz** **

### RÁDI BYCHOM VÁM NABÍDLIoslavy

 • vlastní odběr do jídlonosičů nebo do zavařovacích misek (systém Duni-form)
 • rozvážka obědů pro seniory až do domu
 • rozvážka obědů firmám a jiným zájemcům
 • denně nabídka poledního menu: polévka, hlavní jídlo (výběr z více druhů)
 • možnost objednání dovozu:
  •   chlebíčky, obložené bagety, obložené mísy, pečená kolena, knedlíky atd.
 • zajištění rodinných oslav, svateb, firemních večírků, pohřebních hostin a dalších akcí v přilehlém kulturním domě
  (Branka u Opavy).

### CATERING Opava a okolí

 • příprava slavnostních tabulí, rautů
 • zajištění květinové výzdoby
 • poskytnutí potřebného inventáře
 • výdej slavnostního menu spojený s obsluhou
 • odvezení použitého inventáře

Věříme, že budete se službami společnosti velice spokojeni a budete jejich služeb využívat častěji.

## Oslava doma v Opavě a okolí

Chcete pořádat jen menší oslavu pro několik hostů? Pak vám bude stačit udělat větší množství jídla, něco napéct, anebo se spolehnout je na studenou kuchyni a samozřejmě nesmíte zapomenout ani na nápoje. Bude-li však hostů více anebo chcete, aby měla oslava profesionálnější ráz, zvolte firmu, která se zařizováním oslav a večírků zabývá, anebo si také můžete objednat celou restauraci, což je vhodné zejména pro velké množství hostů.

oslavy

Oslava pořádaná profesionální firmou v Opavě a okolí

Pokud nemáte čas na to, abyste oslavu zařizovali sami, můžete kontaktovat profesionální firmu, která vše okolo oslavy či večírku zařídí. Pokud chcete mít oslavu v domácím prostředí, není to žádný problém. Profesionální firma vhodně vyzdobí váš interiér podle toho, o jaký typ oslavy se jedná a komu je určena. Jinak bude vypadat výzdoba pro dětskou oslavu a jinak pro dospělého.raut

Kromě výzdoby je samozřejmostí chutné občerstvení a nápoje v dostatečném množství – i to firma zařídí. Taktéž u občerstvení platí, že jeho zaměření a vzhled se bude řídit tím, komu je oslava určena a také složením hostů. Například pro dětské oslavy je důležité připravit chuťově jemné pokrmy bez výrazného kořenění, zato vzhledově lákavé a s nápaditým uspořádáním a výraznějšími barvami. Děti mají také rády sladké, takže i to by na dětské oslavě nemělo chybět.

 

Oproti tomu pro oslavy dospělých jsou vhodné i pikantní pokrmy s výraznější chutí, více kořeněných a masitých jídel a většinou nesmí chybět ani alkohol v dostatečném množství a výběru (pivo, víno, destiláty aj.).

Až oslava skončí, pak nezbude nic jiného, než vše uklidit a vyčistit, umýt nádobí, vysát koberec či vytřít podlahu apod. Pokud jste si na pořádání večírku zvolili profesionálí firmu, součástí služeb organizace oslav a večírků bývá zpravidla i následný úklid po ukončení oslavy.

Oslava v restauraci či jiném podniku v Opavě a okolí

Nemáte doma dostatek prostor pro pořádání velké oslavy? Bojíte se že se oslava protáhne do pozdních nočních hodin a sousedé si budou stěžovat na rušení nočního klidu? Nebo nechcete zvát domů velké množství hostů ve strachu, že vám zaneřádí koberce či pohovku apod.? Pak zvolte pro pořádání oslavy nebo večírku nějakou restauraci či obdobný podnik ve vašem okolí. Některé restaurace nabízejí velké sály, do kterých se vlezou desítky hostů a na parketu přesto zbude dost místa pro tanec a jinou zábavu.

rauty

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20420 (magazinopava.cz#19)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 07.01.2014 14:35
Re: Pořádání oslav i večírků v Opavě Děkuji za doporučení, skvěle odvedená práce!


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat