Profesní a osobní koučink Ostrava, Opava

Také se vám zdá, že je vše špatně, nic se vám nedaří a ztratili jste jakousi jiskru v životě? Pak není snazší cesty, než se vydat cestou osobního koučování, na kterém vás povede osobní trénér.

Máte problém uplatnit své schopnosti a stále si říkáte, že ještě nepřišla ta správná doba? Tak to bude pro vás možná velice nepříjemné zjištění, že jste dost možná svoji možnost promeškali. Každý den, každou vteřinu i okamžik je možnost začít s něčím novým, na sobě pracovat, a najít ve svém životě opěrné body, podle kterých půjde práce od ruky. S takovou činností vám pomůže jedině snad osobní a profesní koučink, moderní metoda, jak zvládat stres, práci, být zdravý a prospěšný pro svoji práci a z minima vytěžit maximum. Zdá se vám to jako nemožné? Tak se nenechte dlouho přemlouvat a sami vyzkoušejte služeb osobního kouče tak, abyste si osvojili další oblast ve svém životě.

Proč je nutné mít osobního kouče?

Sledujete občas aktuální dění a třeba i sport? Pak jistě víte, že pokud chce sportovec dosáhnout co nejlepších výsledků, musí mít dobrého trenéra. Na trenéra, kouče se valí vlna kritiky po prohraných zápasech hokejového play off a je to právě většinou hlavní kouč, který po nepovedené sezoně opouští trenérskou lavičku. Je to především proto, že kouč vidí váš problém, možnosti, slabá i silná místa a musí vás nasměrovat tak, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. To je jeho úkol a musí jej plnit. Proto pokud úspěchy nemáte, dělá svoji práci špatně. A pakliže žádného trenéra nemáte, pak jistě děláte vy sami toho dost špatně. Trenér vám sdělí jiný úhel pohledu, zkrátka to, co sami ani vidět nemůžete a snaží se vám usnadnit práci tak, aby byla směrodatná, a na kolik byl úspěšný cíl.

Profesní a osobní koučink Ostrava, Opava

Profesní a osobní koučink Ostrava, Opava

Hledáte způsob, jak si zvednout sebevědomí, dosáhnout úspěchu, naučit se využívat vlastních zkušeností? Pokud máte to štěstí a bydlíte v Opavě a okolí, můžeme Vám doporučit odbornici na slovo vzatou.

Naším tipem je profesionální kouč, paní Petra Smičková. Nabízí psychologické poradenství v rozvoji osobnosti, koučinku. Mottem koučů je vyzdvihnutí myšlenky, že dospělý člověk se nejlépe učí praxí a vlastní zkušeností. A nedirektivní přístup koučů tuto myšlenku doplňuje: metoda koučování je užívaná k taktnímu a ohleduplnému ovlivňování dospělého člověka.

Pokud máte o oblast koučování zájem a chcete se dozvědět víc informací, neváhejte se na paní Smičkovou obrátit, ráda vám vše vysvětlí. Kontakt: Petra Smičková , Telefon: +420 601 569 105, e-mail: vip-kouc@email.cz, Adresa: Tyršovo nábřeží 285, Hradec nad Moravicí, 74741

Není nutno pouze sportovat

A to nemusíte být profesionální sportovec, abyste potřebovali trenéra. I v běžném životě potřebujeme občas všichni nasměrovat, nechat si jisté zkušenosti schválit, nebo naopak vytknout. Poradit a pomoci, to všechno k životu patří a jistě jste si také už i všimli toho, že pokud máte problém, se kterým se někomu svěříte, máte hned lepší pocit, jakoby šlo najednou o titěrný problém a vlastně nic tak tragického. A tak přesně funguje i osobní trenér.

Práce jako hlavní motiv

Většinou se lidé obrací na osobního kouče v oblasti profesní. A není divu – prací trávíme, nebo bychom měli – většinu života, třetinu dne a prakticky celý dospělácký život. Je tedy jasné, že nás zaměstnání v mnohém dost ovlivňuje a dává nám dost i do osobního života.

Jak říci šéfovi, že se nám něco nelíbí?

Stává se, že lidé mají vlastní osobní názor, ale mají obavy z šéfovy reakce a tak si raději nechají vše pro sebe. Jenže s nápadem posléze přijde někdo jiný, šéf se nadchne, pracovníka povýší, nebo mu zvýší plat a dotyčný to jen pozoruje, cítí jakousi vnitřní prohru, i když ví, že spolupracovník za nic nemůže, cítí se prostě nepříjemně, otupěle a má chuť s prací skončit. Přitom má takový pracovník většinou problém jen s osobní sebedůvěrou, která je dost nízká a měl by určitě více pracovat na sobě, na vlastním sebevědomí. Knihy sice mohou být prospěšné, ale o dost účinnější bude osobní koučink. Ten dodá vašemu pošramocenému sebevědomí dost sil, aby příště již vyšší plat, profesní růst a další výhody byly skutečně vaše, protože na to máte.

Profesní a osobní koučink Ostrava, Opava

Zvýšit sebevědomí je základ koučování

Obecně nízké sebevědomí je hlavním problémem toho, proč lidé nejsou úspěšní. Na druhou stranu i příliš vysoké, až nezdravě se bouřící sebevědomí také není zrovna východiskem problémů a odpovědí na všechno. Nejlepší je mít takové to zdravé, čišící sebevědomí, které zaručí, že se člověk nebojí vyjádřit svůj názor, ale také bere ohledy na jiné. Takový člověk je oblíbený, většinou dost přátelský, ale budí i dostatečný respekt. Má vše, co si zamane a dosahuje ve svém životě všech vytyčených cílů. Pokud chcete být také takovým populárním člověkem, pak zajisté dlouho neváhejte a vydejte se na cestu osobního koučinku, ve kterém se také dostanete na tuto metu.

Profesní a osobní koučink Ostrava, Opava

Motivace jako motor

Osobní koučink je tu tedy od toho, aby ve vás vyburcoval zdravé sebevědomí, které tam někde máte, ale je zahaleno nejistotami, vlastními pocity méněcennosti, a jinými. K tomu, aby pro vás tato cesta byla však snadná a lépe zvládnutelná, je zapotřebí hnacího motoru, což není nic jiného, než potřebná dávka motivace. Tu někde musíte objevit, musíte mít proč dosáhnout vytouženého cíle. A to je motivace, ta vás vede. Jak najít vám poradí, ale hlavně povede váš osobní trenér.

Co vám osobní koučink přinese?

Pokud ihned nedosáhnete vytouženého pracovního místa, pak nezoufejte a nenechte na sebe působit negativní myšlenky. Vše má svůj důvod, a pokud se sami cítíte silnější, šťastnější, musíte sami pocítit, že se jedná o úspěch. To by vás dále mělo hnát kupředu, abyste se dále posouvali k tomu, o co usilujete. Někdy jsou v životě cesty prostě dlouhé, ale s vytyčeným cílem a jistým úsilím k němu nakonec dospějete.

Potřeba osobního koučinku

Lidé v dnešní době často propadají depresím, stresovým stavům a pocitům vyhoření. Bohužel to je fakt dobou, která na nás klade čím dál větší nároky. A stejně tak, jak je na naši psychiku kladen čím dál větší nápor, je tu i čím dál větší potřeba osobního koučinku. Jistě i vy chcete být úspěšní, krásní, zdraví a šťastní. Osobní koučink je cestou, která vám dodá zdravou sebedůvěru a umění žít v tomto hektickém světě úspěšně a moderně.

Plán i nadhled

Častým problémem dnešních lidí je zejména to, že vše vidí moc černě, aniž by to tak skutečně bylo. Pokud máte pocit, že všechno je špatně, není zaručeno, že to tak nutně musí být, ale je to jen jakýsi pohled z vaší strany. Zkuste se na to podívat jinými očima, a pokud nevíte jak, pak jedinou odpověď najdete u vašeho osobního kouče, který vás úspěšnou cestou dále a rád povede. Získáte nejen potřebný nadhled na celý život, ale také odvahu a motivaci k úspěchu. Překážky najednou nebudou jen jakousi varovnou zdí, ale naopak něco, co je nutno překonat a to vám dodá opět množství síly a další, mnohonásobně těžší zkoušku. Sestavíte si plán své cesty životem nejen, co se kariérního postupu týče, ale i dalších možností na cestu za úspěchem. Díky tomu se jednoduše odhodláte postavit si vlastní dům, změnit zaměstnání a také získat štíhlou a vytouženou postavu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20425 (magazinopava.cz#53)


Přidat komentář