Fitness centrum v Opavě

Řekne-li se fitness centrum, pak se nám mohou vybavit svalnatí jedinci, kteří mají jediný cíl, a to nabrání co nejvíce svalové hmoty. Účel posilovny však není jen o svalech. Posilovna je určená všem, kteří chtějí zlepšit fyzickou i psychickou kondici.

Fitness centrum Opava - Hlučín

Proč zavítat do profesionálního fitness centra? Proč si nejít raději zaběhat, či zacvičit doma u televize, nebo na rotopedu? Především se jedná o motivaci, a správný způsob cvičení. U řady z nás je zažité, že je lepší jakýkoli pohyb, než žádný pohyb. Nutno však dodat, že špatně vykonaný pohyb Vám může naopak ublížit, místo toho, aby Vám prospěl. A ruku na srdce, skutečně budete doma tak důslední, že se neošidíte, a budete svědomitě cvičit?

Fitness centrum – profesionální trenér

V každém profesionálním fitness centru nechybí trenér, který se Vám může po celou dobu Vašeho cvičení věnovat. Máte možnost buď „vzdáleného“ dohledu, kdy Vás trenér nechá cvičit, ovšem v případě, kdy spatří, že cvičíte špatně, Vás opraví, doporučí, jak cvičit apod. Nebo také máte možnost si zaplatit individuálního trenéra, který se bude věnovat jen Vám, tedy celkovou svoji pozornost během doby, co budete v posilovně, bude upínat směrem k Vám. Individuální neboli osobní** trenér** je výhodný především ve Vašich začátcích při cvičení. Pokud si totiž hned v úvodu navyknete špatně cvičit, pak se později budete horko těžko zbavovat Vašich „zlozvyků“. A tak je mnohem lepší si zaplatit trenéra na dvě, tři hodiny cvičení, tj. dvě, tři návštěvy fitness centra, kdy získáte celkové povědomí o správném způsobu cvičení.

M&M fitness Opava

V M&M fitness najdete profesionalitu, krásné a čisté prostředí, vynikající služby a cvičení a neustále se snažící držet krok s dobou a novinkami, využití zde najdou ženy, muži, děti, miminka, batolata, těhulky, profesionální sportovci, jednoduše naprosto každy. Cena lekce je 87 Kč, nabízí také pernamentky, zvýhodněné pro studenty, slevu pro klienty ZP MV 211 (vstup, pernamentka 10%) dárkové poukazy, osobní trenérku, širokou nabídku cvičení,** bosu speeding, zumbu, port de bras, kick box, zdravotní cvičení, zumbu pro děti, cvičení pro miminka a batolata, těhotné,** vše pod vedením zkušených a skvělých lektorů. TÝM M&M fitness: Nikol, Vlaďka, Marťa, Kazi, Martin, Lenka, Šárka, Barča, Lucka.

M&M fitness naleznete na adrese Křivá 213, Hlučín - Bobrovníky, 74801. Kontakty jsou na telefonu 604 333 668 (zde si můžete udělat rezervaci) nebo 606 743 323. E-mailové spojení pak zní:** plackovanikol@seznam.cz**

Fitness centrum – cvičební plán na míru

Půjdete-li do fitness centra, již to samo o sobě je velkou motivací, která Vás bude hnát stále kupředu. Ve fitness centru můžete cvičit zcela podle svého, kdy si vyberete stroje, které Vám vyhovují, zvolíte zátěž, kterou zvládnete. Můžete však opět využít možnosti profesionálního trenéra, který Vám může sestavit cvičební plán přímo Vám na míru. V tomto případě Vám tedy nejen ukáže, jak cvičit na jednotlivých strojích, ale přímo Vám doporučí, podle toho, čeho chcete dosáhnout, jaké stroje, v jaké intenzitě, je dobré zvolit. Takový cvičební plán však není neměnný, tj., jak budete váš fyzický výkon stupňovat, jak se budete zlepšovat, lze pak cvičební plán upravovat. Ať už tedy budete chtít zhubnout, zpevnit postavu, vyrýsovat tělo, nabrat svalovou hmotu, přesně na to, čeho chcete dosáhnout, se trenér při sestavování cvičebního plánu zaměří.

Fitness centrum – efektivní způsob cvičení

Zdaleka tedy neplatí, že posilovna je jen výhradně o mužích, kteří chtějí mít velké bicepsy. Do posilovny chodí jak muži, tak něžné pohlaví. Do posilovny chodí mladí, ale i starší jedinci. Prakticky každému jsou dveře fitness centra otevřené. A když jsme již u osobního trenéra, součástí efektivního způsobu cvičení je také stravovací režim. Trenér Vám tedy může být nápomocný nejen v rámci samotného cvičení, ale také v rámci sestavení jídelníčku. Uvidíte, že po první, druhé návštěvě Vás fitness centrum doslova chytne, a stane se pro Vás drogou, která je však zdraví prospěšná, na rozdíl od jiných závislostí. Být závislým na cvičení Vám přinese radost a pocit uspokojení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20426 (magazinopava.cz#2)


Diskuze a zkušenosti

Lenka | 31.10.2013 13:41
Re: Fitness centrum v Opavě Dobrý den, chci se zeptat na dámské fitko v Opavě?


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat