Internet Info Webtrh s.r.o. - zkušenosti s ORM

Ochrana dobrého jména na internetu je velice žádaná a pojmem, který Vám může zachránit firmu. Negativní informace se mohou objevit i jako pomluvy a nepravdivé informace, ale i tak jim lidé mohou snadno uvěřit.

Internet je v dnešní době nástroj k úspěchu, ale také možnost a veřejné místo k pomluvám a nepravdivým informacím. Bránit se je kolikrát nad běžné síly, obzvlášť když nemáte ani prostor k tomu, se takovým příšerným aktivitám, spojených s vyhledáváním ničitelů Vašeho dobrého jména, věnovat.

Pomluvy se šíří rychle

Ať se jedná o firmu, nebo o soukromou osobu, může Vás nepravdivá a bohužel dobře šířená informace zničit. Na internetu je dneska kde kdo a většina lidí, fungující v běžném, civilizovaném světě si bez internetu nedovede život představit. Je tak jasné, že pakliže potřebují zjistit informace, najít potřebné služby, ale také recenze, zvolí přímou cestu a to internetový vyhledávač. Pokud se však někde objeví zpráva s negativním obsahem a přímá pomluva Vaší společnosti či osoby, stěží si Vás potencionální zákazník zvolí. Konkurence je velká a jen tak nebude jednoduché se sám vlastními prostředky dobře bránit.

Profesionální firma ORM

Proto se i nadále věnujte vlastní činnosti a rozvíjení vlastního podnikání, a ochranu vlastního jména nechte na profesionálech. Stejně jako v případě, kdy Vás sužuje horečka, bolesti těla, hlavy, rýma a kašel, tak zajdete k lékaři, tak v případě takových pomluv a uveřejněných negativních informací, prostě zvolte lékaře proti poškozování vlastního dobrého jména a reputace na internetu.

Co je ORM

Služba ORM, tedy online reputation management je souborná ochrana dobré pověsti a reputace jak firem, tak soukromých osob na internetu. Provozují ji výhradně odborníci v oblasti informačních technologiích, kteří vědí, kde a jak často lidé uvádí negativní informace a také dokážou snadno tvořitele a šiřitele pomluv na internetu odhalit.

Co všechno ORM zahrnuje

Ochrana reputace na internetu zahrnuje nejen odstraňování negativních informací a pomluv, ale také zesílení pozitivního podvědomí o Vaší firmě i jméně. Další důležitou činností, která s ochranou dobrého jména souvisí, je monitoring webů, zejména pak diskuzí i blogů, kde se mnoho různých názorů objevuje a není těžké vložit komentář bez nutnosti registrace. K ochraně reputace na internetu také patří vyhledávání zdrojů negativních informací.

Čím dříve, tím lépe

Nenechte pomluvami zničit dlouho budované jméno a společnost, která je na trhu dlouhou dobu. Bohužel smutným faktem je to, že negativním informacím lidé více věří, než těm dobrým. Když potencionální zákazník vyhledává službu či produkt, vybere si nejen to, co se mu líbí, ale také tu společnost, která má spíše kladné reference. Když se objeví něco negativního, často to lidi při výběru ovlivní tak, že se rozhodnou pro konkurenci. Objednejte si proto službu ochrany dobrého jména a reputace co nejdříve. Jedině tak zachráníte vlastní dobrou pověst a můžete se bez okolků věnovat tomu, co umíte.

Kontaktujte firmu Internet Info Webtrh s.r.o..

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20436 (magazinopava.cz#38)


Přidat komentář