Nevšední a vtipné dárky pro ženy i muže

Bude mít Váš partner či partnerka, Váš přítel nebo někdo z rodiny v blízké době svátek či narozeniny? Nebo uvažujete o dárku k Vánocům či k výročí? Pokud stále nevíte co koupit, zkuste nějaký vtipný nebo nevšední dárek, kterým určitě neurazíte.

Nevšední a vtipné dárky Opava

Přinášíme vám výběr nejzajímavějších vtipných a nevšedních dárků. Nechte se inspirovat.

Chcete se zabavit a odreagovat?

Na uvolnění stresu je možné použít různé mačkací míčky a podobné hračky. Pokud vás však tato jednoduchá činnost nebaví, pořiďte si hit poslední doby, kterým je neocube. Jedná se o 216 malých velmi silných magnetů ve tvaru kuliček. Z nich můžete skládat nejrůznější ploché ale i prostorové tvary. Máte nespočet možností, takže neocube vás hned tak neomrzí, zato vždy zažene stres a uvolní vás.

Mini megafon

Má váš přítel, partner či partnerka nebo někdo z rodiny slabý hlas? Pak si z něj můžete vystřelit milým, humorným, avšak zároveň praktickým dárkem, kterým je mini megafon. Určitě znáte klasický megafon. Jde o přístroj, do kterého se mluví podobně jako na mikrofon. Megafon hlas velice zesiluje, takže hlas je pak slyšet hlasitě a do daleka. Mimi megafon je malý přístroj, který se dá použít jako přívěsek na klíče. Má ale stejnou funkci jako klasický megafon. Je však jasné, že mini megafon nebude mít stejně silný výkon jako klasický megafon, přesto funguje, může pobavit a zároveň pomoci, pokud chcete na někoho zavolat a nevykřičet si při tom hlasivky.

Maska komiksového hrdiny

Znáte někoho, kdo má rád komiksy nebo filmy? Pak by vhodným dárkem pro něj mohla být kvalitní a velmi věrná maska komiksového či filmového hrdiny nebo padoucha, kupříkladu Iron Mana, Spidermana, Shreka anebo třeba maska sériového vraha z filmu Vřískot či Mlčení jehňátek aj.

Pro milovníky britského komediálního seriálu Mr. Bean se zase nabízí hnědý plyšový medvídek pana Beana.

Podložka do koupelny jako z hororu

Další dárek je rovněž vhodný pro filmové fanoušky, tentokrát hororů a kriminálních filmů. Máte rádi napínavou a hororovou atmosféru? Pak si můžete pořídit podložku k vaně či sprchovému koutu, která je celá bílá, avšak má na sobě skvrny od zkrvavených bosých nohou. Doplňkem k této rohožce může být závěs k vaně, na kterém jsou obtisky zkrvavených dlaní (určitě znáte z filmu Psycho I).

Tyto koupelnové doplňky jsou ideální k navození atmosféry před sledováním krvavého hororu, nemyslíte? Pozor však na nepřipravené návštěvy – ty by si totiž mohly myslet, že se ocitly v bytě sériového vraha.

Hudební kartáček na zuby

A nakonec tu máme praktickou vychytávku, kterou si jistě oblíbí všechny děti i maminky. Hudební kartáček na zuby začne hrát známou melodii ve chvíli, kdy si dítě začne čistit zuby. Pokud dítě s čištěním přestane, kartáček přestane hrát také. Melodie hraje přesně dvě minuty, takže dítě ví, jak dlouhou si má minimálně zuby čistit. Díky tomuto kartáčku se budou malé děti na dříve nudné  a někdy i nenáviděné čištění zubů pokaždé těšit. A maminky už nebudou muset stát za nimi a hlídat, zda si děti zuby opravdu poctivě čistí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20434 (magazinopava.cz#8)


Přidat komentář